Шановні чернівчани!

Одним з механізмів встановлення зворотного зв’язку з громадянами є робота з електронними зверненнями. Ця робота в міській раді здійснюється через відділ звернень громадян.

Рубрика «Електронні звернення» на офіційному порталі Чернівецької міської ради – це надання інформації, консультацій  з питань, що належить до компетенції міської ради, має рекомендаційний характер і передається засобами електронної пошти через мережу Інтернет.

Щоб залишити звернення Вам необхідно заповнити запропоновану форму. На вказаний e-mail буде надіслана копія Вашого звернення та відповідь.

Термін надання консультації-відповіді на електронне звернення не може перевищувати 15 робочих днів з моменту надходження звернення.

Звертаємо Вашу увагу, що електронні звернення та відповіді на них не мають статусу офіційних документів, вони не можуть бути опубліковані у засобах масової інформації чи використані у вигляді посилань як офіційна відповідь Чернівецької міської ради. Для отримання офіційної відповіді необхідно звернутися у порядку, визначеному Законом України «Про звернення громадян» (письмові звернення подаються увідділ звернення громадян Чернівецької міської ради, Центральна площа,1).

За додатковою інформацією просимо звертатися за телефоном відділу звернень громадян: 522215.


Бабчук Володимир Георгійович

babchuk
Директор департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин

Особистий прийом громадян:
2-й понеділок з 16:00 4-й понеділок з 16:00
написати звернення