написати звернення

Відповідь на звернення :
На Ваше електронне звернення від 17.10.2016р. щодо надання переліку невиконаних умов забудовником ТзОВ «Гіпербуд», які заважають прийняти в експлуатацію багатоквартирного житлового будинку на вул.Рівненській, 10 (блок-секція 5), повідомляємо наступне.
ТзОВ «Гіпербуд» є генеральним підрядником будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул.Рівненській, 10 у м.Чернівцях на підставі Договору про спільну діяльність по будівництву дев’ятиповерхового стовосьмидесятиквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими гаражами на 50 автомобілів на вул.Рівненській, 10 у м.Чернівцях від 12.01.2012р. № 4185-юр.
Договір укладений з метою здійснення будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул.Рівненській, 10 у м.Чернівцях за кошти генерального підрядника. Взамін, генеральному підряднику було надано право продажу від імені Чернівецької міської ради та департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради квадратних метрів у об’єкті спільної діяльності.
Разом з тим, предметом цього договору є спільна діяльність учасників по виконанню рішення міської ради від 29.05.2008р. № 593 та здійснення самого будівництва.
Так, згідно пункту 4.1 зазначеного рішення ТзОВ «Хмельницькбудінвест» (в подальшому ТзОВ «Гіпербуд») дозволили надбудову трьох поверхів (60 квартир) над багатоквартирним житловим будинком, замовником якого є департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради на земельній ділянці площею 0,35га на вул.Рівненській, 10. Взамін, відповідно до пункту 4.2.3 рішення, товариство зобов’язане передати територіальній громаді міста Чернівців, в особі Чернівецької міської ради, 20% від загальної площі надбудованого житла на вул. Рівненській, 10 в м.Чернівцях, про що укласти відповідний договір.
Слід відмітити, що станом на 28.10.2016р. такий договір між Чернівецькою міською радою та ТзОВ «Гіпербуд» не укладений. Тобто, ТзОВ «Гіпербуд» не виконує умови договору про спільну діяльність.
Вищевикладене є підставою для неподання департаментом декларації про готовність об’єкта будівництва до експлуатації.

Зробити публічним : Так
Надаю згоду : Так