написати звернення

Відповідь на звернення :
Розглянувши Ваше звернення повідомляємо, що відсутність у кондуктора розмінних монет була спричинена завершенням робочої зміни на тролейбусному маршруті № 6-А. Оскільки проїзд у тролейбусі коштує 1,50грн., тому кондукторами під час змін при обілечуванні пасажирів використовується значна сума розмінних монет.
Кондуктор в своїх наданих письмових поясненнях зазначив, що з отриманих двох гривень надав квиток та здачу одну гривню для уникнення подальшої конфліктної ситуації.
Зазвичай кондуктора забезпечені розмінною монетою, а тому такі випадки є поодинокі.
Разом з цим, для не допущення подібних ситуацій в подальшому, з кондукторами комунального підприємства «Чернівецьке тролейбусне управління», в тому числі і з кондуктором, який працював 14 листопада 2016 року на тролейбусному маршруті № 6-А проведені позапланові навчання.
Під час зазначених навчань перевірено на знання кондукторами робочих інструкцій, а також роз’яснено їм їх права та обов’язки, щодо пасажирів, правила поведінки, спілкування з пасажирами, тощо.
Підсумовуючи все вище зазначене, наше підприємство завжди прагне щоб надання послуг було якісним, та докладає всіх зусиль для цього.
А тому, ми вдячні Вам за своєчасне реагування на дану подію, у зв’язку із чим приносимо наші вибачення.

Зробити публічним : Так
Надаю згоду : Так