написати звернення

Відповідь на звернення :
Електронна петиція щодо повернення Свято-Троїцької церкви до міста Чернівців, не набрала необхідної кількості голосів для розгляду у порядку електронної петиції (Положення про електронні петиції у місті Чернівцях), тому розглянута як звернення.
На даний час Свято-Троїцька церква знаходиться в оперативному управлінні музею-скансену народної архітектури і побуту у Львові та належить до державної частини Музейного фонду України.
Інформуємо, що відповідно до Закону України «Про музеї та музейну справу» музейні предмети, колекції та музейні зібрання частини Музейного фонду України закріплюються за музеями на праві оперативного управління.
Відповідно до статті 152 зазначеного Закону музейні предмети, музейні колекції, музейні зібрання, віднесені до державної частини Музейного фонду України, не підлягають відчуженню, за винятком обміну на інші музейні предмети, музейні колекції, музейні зібрання. Рішення про обмін музейних предметів, музейних колекцій, музейних зібрань, що належать до державної частини Музейного фонду України, приймається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сферах культури та мистецтв.
Клопотання щодо повернення зазначеної пам’ятки архітектури до міста Чернівців направлено до Міністерства культури України.
В разі отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.

Зробити публічним : Так
Надаю згоду : Так