написати звернення

Відповідь на звернення :
Розглянувши Ваше звернення щодо проведення цьогорічного ярмарку з продажу квітів, присвяченого Міжнародному жіночому дню 8 Березня, на прилеглій до ПП “ТК Панорама” (критий ринок «Формаркет») території, повідомляємо наступне.
Доводимо до Вашого відома, що до Чернівецької міської ради та департаменту розвитку міської ради в черговий раз звернулися підприємці, які здійснюють торгівлю квітами на ринку «Формаркет» на пр-ті Незалежності, 109-А, з проханням не надавати дозвіл на проведення цьогорічного ярмарку з продажу квітів на прилеглій до критого ринку «Формаркет» території, аргументуючи це тим, що такий захід створює незручності у зв’язку з відсутністю достатньої кількості паркомісць на прилеглій території і створенням внаслідок цього заторів на дорогах та призводить до збитковості їх діяльності.
Враховуючи ці звернення, з метою задоволення потреб мешканців міста квітами у святкові дні та уникнення конфліктних ситуацій між підприємцями квіткового ряду ринку «Формаркет» і учасниками ярмарку, розпорядженням Чернівецького міського голови від 24.02.2020р. № 65-р зобов’язано провести ярмарок з продажу квітів, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня, в період з 05.03.2020р. до 08.03.2020р. включно на вул.О.Гузар в м.Чернівцях (місце для стоянки транспортних засобів біля стадіону “Буковина”). Організатором цього ярмарку відповідно до п.2 розпорядження визначено фізичну особу – підприємця Бідняка Ю.Д.
Враховуючи вищезазначене, пропонуємо всім суб’єктам господарювання, які мають бажання прийняти участь у квітковому ярмарку та здійснювати торгівлю квітами, звертатись до представника організатора цього ярмарку за тел.0669864979.

Зробити публічним : Так
Надаю згоду : Так