написати звернення

Відповідь на звернення :
Розглянувши Ваше звернення щодо часткового невідшкодування міською радою у поточному році відсоткових ставок по «теплих кредитах», повідомляємо наступне.
Рішенням 69 сесії VI скликання Чернівецької міської ради від 25.09.2015р. затверджено «Програму часткового відшкодування відсоткових ставок за залученими кредитами, що надаються фізичним особам, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та житлово-комунальним кооперативам на заходи з підвищення енергоефективності на 2015-2020 роки».
На сьогоднішній день по «теплих кредитах» департамент житлово-комунального господарства міської ради співпрацює з АТ «Укргазбанк» та АТ «Ощадбанк».
Міською Програмою часткового відшкодування відсоткових ставок за залученими кредитами, що надаються фізичним особам, ОСББ, ЖБК на заходи з підвищення енергоефективності на 2015-2020 роки передбачено відшкодування 15% від відсоткової ставки.
Виходячи з вищевикладеного, надана Вами інформація щодо невідшкодування міською радою 15% від відсоткової ставки по «теплих кредитах» не відповідає дійсності.

Зробити публічним : Так
Надаю згоду : Так