paskar
Заступник міського голови

Особистий прийом громадян:
1-й понеділок з 16:00 3-й понеділок з 10:00 до 13:00
написати звернення

Відповідь на звернення :
Ваше звернення щодо доцільності проведення та незабезпечення міською владою безпеки життєдіяльності міста під час проведення 15 січня поточного року фольклорно-етнографічного фестивалю «Маланка-Фест» розглянуто.
Повідомляємо, що проведення зазначеного фестивалю уже стало традиційним. Заявки на участь в ньому цього року подали 46 колективів з усієї Буковини, а також з Румунії, Закарпаття, Івано-Франківська, Тернополя. З метою забезпечення належної організації заходу оргкомітетом був визначений маршрут руху учасників фестивалю, на якому був вивезений сніг та звільнений від автотранспорту. Також зобов’язано всі служби, які забезпечують життєдіяльність міста, знаходитись в постійній готовності, а патрульній поліції забезпечити, в разі необхідності, безперешкодний доступ до місць аварій та надзвичайних ситуацій для їх ліквідації.
Стосовно Вашої пропозиції проводити фестиваль маланок в Чернівецькому обласному музеї архітектури та побуту, то це є не можливим, оскільки майже всі колективи використовують автотранспорт, для руху яких необхідне тверде дорожнє покриття.

Зробити публічним : Так
Надаю згоду : Так