kaspruk
Чернівецький міський голова

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 16:00 (попередній запис)
написати звернення

Відповідь на звернення :
Розглянувши Ваше звернення з приводу протікання покрівлі над квартирою № 67 та капітального ремонту покрівлі будинку № 204-Б на вулиці Головній, повідомляємо наступне.
За інформацію наданою ПП «Ремжитлосервіс», на протязі останніх трьох років працівниками підприємства над квартирою № 67 на вулиці Головній 204-Б проводився поточний ремонт покрівлі, а саме з 2015р. по 2017р. відремонтовано 25 кв.м та у 2018р. – 30 кв.м покрівлі. У березні поточного року заявниця вперше звернулася з усною заявкою на підприємство з приводу ремонту покрівлі. Під час обстеження, сліди замокання в квартирі не було виявлено, лише на технічному поверсі у 2-му під’їзді будинку було виявлено незначне замокання стелі. У червні поточного року був виконаний поточний ремонт 20кв.м. покрівлі, після ремонту велося спостереження на предмет повторного затікання. Після сильних дощових опадів було з’ясовано що, покрівля будинку над під’їздом № 2 знову протікає. В липні поточного року було відремонтовано 10 кв.м покрівлі. Після виконання вказаних робіт, протікання покрівлі не виявлено.
Порядок проведення робіт з капітального ремонту покрівлі за дольовою участю мешканців було неодноразово роз’яснено заявниці та мешканцям вищевказаного під’їзду будинку.
Одночасно з метою зменшення витрат мешканців на виконання робіт з капітального ремонту покрівлі на вулиці Головній, 204-Б, ПП «Ремжитлосервіс» мешканцям будинку було запропоновано придбати за власні кошти матеріал для проведення вказаних робіт, а роботи будуть виконані працівниками підприємства в рахунок сплати мешканців за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що значно зменшить витрати мешканців на капітальний ремонт покрівлі.

Зробити публічним : Так
Надаю згоду : Так