kaspruk
Чернівецький міський голова

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 16:00 (попередній запис)
написати звернення

Відповідь на звернення :
Чернівецька міська рада та її структурні підрозділи з розумінням ставиться до піднятого Вами питання забезпечення житлом дітей сиріт та в межах існуючих можливостей та діючого законодавства вживають всі необхідні заходи для покращення їх життєвих умов та соціального захисту.
За інформацією департаменту житлово-комунального господарства міської ради для вирішення питання забезпечення житлом дітям сиротам виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про надання статусу маневрового фонду міської ради чотирьом квартирам. Зокрема, три чотирикімнатні квартири на вул.Садовій, вул.Авангардній та одна п’ятикімнатна квартира на вул.В.Комарова в яких на сьогодні мешкає 23 молоді особи із числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.
На даний час у вказаному маневровому фонді міської ради 16 вільних ліжко-місць, із них 8 для дівчат та 8 для хлопців.
Що стосується Вашої сім’ї із чотирьох осіб (Ви, дружина та двоє дітей), яка зареєстрована в гуртожитку на вул.А.Чехова, то Ви перебуваєте на квартирному обліку за місцем проживання в списку позачерговиків, як сирота.
На сьогоднішній день на квартирному обліку за місцем проживання першим у списках позачерговиків перебуває черговик з 1982 року.
Відповідно до статті 43 Житлового кодексу України, пункту 38 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Україні, громадянам, які перебувають на квартирному обліку, жилі приміщення надаються в порядку черговості.
Враховуючи вимоги законодавства надати Вам житло позачергово буде порушенням чинного законодавства та встановленого порядку по відношенню до сімей, які перебувають на квартирному обліку раніше, маючи такі ж пільги. Ви отримає повноцінне житло згідно з чергою.
Разом з цим, інформуємо Вас про те, що відповідно до затвердженої міською радою комплексної Програми «Захист» м. Чернівців на 2016 – 2018 роки сиротам, які опинилися в складних життєвих обставинах, як найбільш соціально незахищеним чернівчанам, надається адресна матеріальна допомога.
У разі, якщо Ви або члени Вашої сім’ї потребуєте лікування, Ви можете звернутись в департамент праці та соціального захисту населення міської ради (вул.Героїв Майдану, 176, каб. 10-12, тел. 51-57-87, 51-57-67) для оформлення матеріальної допомоги представивши необхідний комплект документів, а саме: копії паспорта та довідки з податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного номера, довідку про склад сім’ї, довідки про доходи членів сім’ї за останні шість календарних місяців, довідки про стан здоров’я або підтверджуючих документів про складність життєвих обставин.
При поданні зазначених вище документів, питання щодо надання Вам матеріальної допомоги за рахунок коштів міського бюджету буде розглянуто в установленому порядку.

Зробити публічним : Так
Надаю згоду : Так