kaspruk
Чернівецький міський голова

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 16:00 (попередній запис)
написати звернення

Відповідь на звернення :
Звернення щодо реорганізації автобусної маршрутної мережі розглянуто.
Повідомляємо, що основні принципи та цілі Інтегрованої концепції розвитку Чернівців до 2030 року, які 30.11.2017р. затвердила міська рада (рішення міської ради № 967), передбачають, що Чернівці повинні розвиватися, як місто екологічного транспорту. На виконання цих завдань спрямовані заходи міської програми розвитку електротранспорту, якими визначено до 2020 року оновити склад електротранспорту, розбудувати тролейбусну мережу, вивести КП «Чернівецьке тролейбусне управління» на беззбитковий рівень господарювання. Зокрема, передбачається, що у місті Чернівці буде 11 тролейбусних маршрутів, на яких працюватиме 120 тролейбусів.
Окрім цього, з 15-19 травня 2018 року приватні перевізники не обслуговували автобусні маршрути загального користування, чим грубо порушили умови договорів та взяті на себе зобов’язання перед громадою, позбавили транспортного сполучення десятки тисяч чернівчан. У зв’язку з цим з усіма перевізниками з 16 червня цього року угоди на обслуговування автобусних маршрутів достроково припинені.
Комунальне підприємство «Чернівецьке тролейбусне управління» 15-19 травня 2018 року вимушене було працювати у посиленому режимі, але через відсутність власного парку автотранспорту не могло забезпечити перевезення чернівчан із районів, де не має тролейбусного сполучення.
Враховуючи зазначене, для забезпечення транспортного сполучення віддалених районів, де немає тролейбусних мереж, в умовах недостатньої кількості транспортних засобів у приватних перевізників і відсутності комунального автобусного парку, взято до уваги рекомендацію експертів про ліквідацію автобусних маршрутів, що дублюють тролейбусні. Таким чином вивільнені транспортні засоби перевізникам пропонується спрямувати для обслуговування автобусних маршрутів, де відсутнє тролейбусне сполучення.
Зокрема, маршрутами, які дублюють тролейбусні, є автобусні маршрути № 1-А, № 9, № 11, № 12 та № 38 що стовідсотково накладаються на тролейбусні маршрути. Тому для експериментального дослідження пасажиропотоку на цих автобусних та тролейбусних маршрутах будо прийнято рішення тимчасово не укладати угоди на обслуговування автобусних маршрутів № 11 та № 12 із жодним із перевізників, змінити схеми автобусних маршрутів № 1-А, № 9 та № 38. Разом з тим, на сьогодні збільшено кількість тролейбусів на маршрутах №№ 6, 6-А, 1, 3, 5 та здійснюється постійний контроль за дотримання графіків руху на автобусних маршрутах № 2, 23 та 43.

Зробити публічним : Так
Надаю згоду : Так