kaspruk
Чернівецький міський голова

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 16:00 (попередній запис)
написати звернення

Відповідь на звернення :
На Ваше звернення з приводу отримання інформації стосовно Вашого права на складання проекту відведення земельної ділянки департамент містобудівного комплексу та земельних відносин повторно повідомляє наступне.
Рішенням виконавчого комітету міської ради від 25.08.2016 року № 502/15 затверджено проект детального плану територій житлової забудови на вул. Северина Івана (Московська) в м. Чернівцях.
Земельна ділянка на вул. Северина Івана (Московська), 95 розташована в межах затвердженого житлового масиву.
Рішенням міської ради від 02.09.2016 року № 390 земельні ділянки на території житлової забудови на вул.Северина Івана (Московська) надані учасникам антитерористичної операції.
Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин звертається до Вас з пропозицією розглянути можливість зміни місця розташування наданої Вам земельної ділянки, яка розташована за адресою вул.Северина Івана (Московська), 95, на іншу в межах житлового масиву на вул.Северина Івана (Московська).
Для визначення зміни місця розташування земельної ділянки запрошуємо Вас прибути у відділ з питань планування забудови території та підготовки рішень (каб. № 303, вул. Б.Хмельницького, 64-А) ознайомитись з альтернативними варіантами земельних ділянок.

Зробити публічним : Так
Надаю згоду : Так