kaspruk
Чернівецький міський голова

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 16:00 (попередній запис)
написати звернення

Відповідь на звернення :
Розглянувши Ваше звернення щодо організації пільгового проїзду в м.Чернівцях повідомляємо, що організація пільгового проїзду окремих категорій громадян регулюється нормативними документами Державного рівня. Відповідно до Закону України “Про автомобільний транспорт” – види та обсяги пільгових перевезень установлюються замовленням, у якому визначається порядок компенсації автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів на маршрутах загального користування, збитків від цих перевезень”.
Враховуючи відсутність фінансування з державного бюджету Чернівецькою міською радою прийнято програму «Захист» в який передбачено відшкодування перевізникам втрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на 17-ти автобусних та всіх тролейбусних маршрутах. На інших 30-ти автобусних маршрутах пільги не передбачені через відсутність обсягів фінансування.
Разом з тим, автобусно-тролейбусна маршрутна сітка міста розроблена таким чином, що пільгова категорія громадян може дістатись любої точки міста Чернівців безкоштовно, а тому, пропонуємо Вам користуватися пільговими маршрутами.

Зробити публічним : Так
Надаю згоду : Так