kaspruk
Чернівецький міський голова

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 16:00 (попередній запис)
написати звернення

Відповідь на звернення :
На Ваше звернення щодо пільгового проїзду у міському транспорті, повідомляємо наступне.
З метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 міською постійно діючою комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м.Чернівців (далі – Комісія ТЕБ та НС), прийнято рішення припинити роботу громадського транспорту у місті Чернівці до особливого розпорядження (п.2.1. Протоколу № 13 від 18.03.2020p.).
Для забезпечення життєдіяльності міста міською радою організовано курсування тролейбусів та автобусів в режимі «Спеціальних перевезень».
В свою чергу, на виконання п.2 та п.4 Протоколу Комісії ТЕБ та НС № 33 від 13.07.2020р., департаментом праці та соціального захисту населення міської ради підготовлено та направлено на розгляд сесій міської ради проект рішення «Про визнання таким, що втратило чинність рішення міської ради від 17.03.2020 р. № 2094 «Про призупинення дії пунктів 18 та 19 розділу II додатка 3 до Програми «Захист» м.Чернівців на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням міської ради VII скликання від 27.09.2018р. № 1439, зі змінами та доповненнями», яким передбачено компенсацію перевізникам за перевезення пільгових категорій громадян.
Крім того, департаментом житлово-комунального господарства міської ради, департаментом праці та соціального захисту міської ради та юридичним управлінням міської ради підготовлено та направлено на розгляд виконавчого комітету міської ради проект рішення «Про відновлення пасажирських перевезень автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування та в електричному транспорті та визнання таким, що втратило чинність раніше прийнятого рішення».
Враховуючи вищевикладене, після прийняття вищеописаних рішень, перевізниками буде відновлено перевезення пільгових категорій громадян на маршрутах загального користування.

Зробити публічним : Так
Надаю згоду : Так