kaspruk
Чернівецький міський голова

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 16:00 (попередній запис)
написати звернення

Відповідь на звернення :
На Ваше звернення щодо обслуговування міських автобусних маршрутів № 36 та № 37 «вул.Садова – Чорнівський млин» повідомляємо, що виконавчим комітетом Чернівецької міської ради, як замовником організації пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах оголошувалися конкурси з визначення перевізників для обслуговування міських автобусних маршрутів, в тому числі на вказаних маршрутах.
Разом з тим, бажаючих претендентів-перевізників на об’єкти конкурсу автобусні маршрути № 36 та № 37 «вул.Садова – Чорнівський млин» не було.
За відсутністю альтернативного перевізника та для забезпечення припинення обслуговування вказаних маршрутів, дані маршрути тимчасово до проведення Замовником конкурсу з визначення автомобільного перевізника обслуговують ТОВ «Буковина Транс Екіпаж» та ПП Огородник О.А.
При оголошенні нового конкурсу з визначення перевізників для обслуговування міських автобусних маршрутів зазначені маршрути буде виставлено на конкурс.
Разом з тим, керівників маршрутів зобов’язано здійснювати контроль за дотриманням водіями графіків руху та забезпечити потреби населення в громадському транспорті на автобусних маршрутах № 36 та № 37 «вул.Садова – Чорнівський млин» в повному обсязі.

Зробити публічним : Так
Надаю згоду : Так