kaspruk
Чернівецький міський голова

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 16:00 (попередній запис)
написати звернення

Відповідь на звернення :
Ваше повторне звернення стосовно сприяння у покращенні умов проживання гр.К. розглянуто.
Повідомляємо, що у спілкуванні з гр.К. 17.07.2017 працівником управління соціального захисту населення Першотравневого району департаменту праці та соціального захисту населення, остання нарікає на Ваше втручання в її особисте життя.
На даний час в житловому приміщенні, в якому зареєстрована та проживає дана громадянка за її особистою заявою підприємствами-надавачами послуг відключені газо-, електро- та водопостачання. Враховуючи вищезазначене, житлову субсидію не може бути призначено. Гр.К. роз’яснено порядок призначення субсидії та рекомендовано в разі користування житлово-комунальними послугами звернутись за її призначенням в управління.
На умови проживання гр.К. не скаржиться. В розмові адекватна. Стверджувати про її психічне захворювання немає підстав. З сином підтримує сімейні стосунки.
Рішенням комісії з питань надання матеріальної допомоги за рахунок коштів міського бюджету в поточному році їй виділялась матеріальна допомога на лікування.
Разом з тим, квартира гр.К. не приведена в належний санітарний стан, про що КЖРЕПом № 9 надавався попередньо припис. Враховуючи невиконання вимог припису гр. К. буде притягнуто до адміністративної відповідальності, про що складено протокол від 03.07.2017 року.

Зробити публічним : Так
Надаю згоду : Так