kaspruk
Чернівецький міський голова

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 16:00 (попередній запис)
написати звернення

Відповідь на звернення :
Ваше електронне звернення з приводу ремонту фасаду будинку на вул.О.Кобилянської, 43 розглянуто працівниками департаменту житлово-комунального господарства спільно з ТОВ «Єврокомунбуд.
За результатом розгляду встановлено, що фасад за вказаною адресою потребує капітального ремонту.
Інформуємо, що з 2015 року відповідно до вимог законодавства, відбуваються реформування житлово-комунального господарства. Після приватизації квартир у багатоквартирному будинку такий будинок є спільною сумісною власністю співвласників будинку.
Відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», який набрав чинності 01 липня 2015p., власники квартир та нежитлових приміщень є співвласниками спільного майна багатоквартирного будинку.
Всі питання стосовно утримання будинку, його співвласники вирішують на загальних зборах, в тому числі питання необхідності виконання робіт з капітального ремонту будинку.
Відповідно до рішення 5 сесії VII скликання Чернівецької міської ради від 04.04.2016р. № 152 «Про залучення власників та користувачів будинків в межах Центрального історичного ареалу м.Чернівців до збереження та утримання цих будинків» зі змінами від 26.04.2018р. № 1251 роботи з капітального ремонту фасаду будинку виконуються за дольовою участю мешканців, користувачів будинку в розмірі 30% та з міського бюджету 70% від кошторисної вартості робіт.
Виконання робіт з капітального ремонту фасаду будинку за вищевказаною адресою, буде плануватись після надання в департамент житлово-комунального господарства міської ради протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку щодо готовності прийняття дольової участі при співфінансуванні ремонтних робіт (форма протоколу затверджена наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 25.08.2015р. № 203) при наявності достатнього фінансового ресурсу.

Зробити публічним : Так
Надаю згоду : Так